Skaitymo metai - Naujienos:„Vilnius skaito“. „Knygų starto“ veiklos šeimoms

Naujienos

2022-05-31
„Vilnius skaito“. „Knygų starto“ veiklos šeimoms


Birželio 6 d. kviečiame į projekto „Knygų startas“ veiklas Lukiškių aikštės skaitymo erdvėje. 15 val. vyks edukacinis renginys pagal knygelę „Kapt kapt kapt“. Nuo 16 val. turėsite galimybę pasikonsultuoti su specialistu ankstyvojo ugdymo klausimais.

Laukiame pačių mažiausių skaitytojų – 0–3 metų vaikų, su jais drauge skaitysime didelę (net metro aukščio!) ir spalvingą knygą „Kapt kapt kapt“. Tai Indrės Zalieckienės knygelė kūdikiams, kuri įdedama į „Knygų starto“, ankstyvojo skaitymo skatinimo projekto, lauknešėlį – jį nuo šiol gauna kiekvienas Lietuvos naujagimis. Knygelės iliustracijomis grįstas vaikučių žaidinimas pralinksmins ne tik mažuosius, jis patiks ir tėveliams.

Po smagių edukacijų Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė atsakys į tėveliams rūpimus klausimus apie ankstyvąjį skaitymą, rekomenduos knygas ir patars, kaip skaitymo ritualą paversti kasdiene džiugesį keliančia ir suartinančia veikla.

Projektas „Knygų startas“ yra Skaitymo skatinimo programos, kurią finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, dalis.

Projekto „Vilnius skaito“ organizatorė – VšĮ „Mūzų bokštas“. Skaityklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Programą įgyvendina