Skaitymo metai - Naujienos:Vilniaus knygų mugė 2018 (programa)

Naujienos

2018-02-02
Vilniaus knygų mugė 2018 (programa)


Vasario 22–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks 19-oji Vilniaus knygų mugė. Mugė vyks 5 parodų salėse, o 17 skirtinių renginių erdvių, iš kurių trys – naujos, bus parengtos jos kultūrinei programai.

Lankytojų lauks Diskusijų klubas; Vaikų literatūros salė; kasmet kitokia, o šiemet ypatingai graži kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“; atsinaujinusi ir vietą pakeitusi Bibliotekų erdvė; pati didžiausia per savo gyvavimą Muzikos salė; Bukinistų pasažas; vėl atsidariusi Knygos kino salė; gerokai prasiplėtęs Forumas-LRT studija ir kt.

KNYGŲ MUGĖS PROGRAMA.

Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje. Savo formatu ir ypač įdomia bei turtinga kultūrine programa mugė pirmiausiai yra skirta skaitytojui, autoriaus ir skaitytojo bendravimui, susitikimams, diskusijoms ir skaitymui.

Šiemet mugė užims visas LITEXPO parodų sales, o tai yra net 18.500 kv. m. ploto, atvers ir kelias naujas erdves lankytojams. Mugėje dalyvaus 360 dalyvių iš 9 pasaulio šalių.

Programą įgyvendina