Skaitymo metai - Naujienos:Renginiai Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinyje

Naujienos

2019-02-05
Renginiai Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinyje


Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinys jau kelinti metai įsijungia į Metų knygos rinkimų akciją. Bibliotekos skaitytojai smalsūs, domisi literatūrinėmis naujienomis, visada noriai dalijasi įspūdžiais apie perskaitytas knygas.

Bibliotekoje organizavome kelis renginius, kuriuose buvo pristatomos knygos, dalyvaujančios  akcijoje „Metų knygos rinkimai 2018“. Didesnis dėmesys buvo skiriamas dokumentikos ir publicistikos kategorijos knygoms.

Pirmasis renginys, kuris įvyko praėjusių metų gruodžio mėnesį, buvo diskusijų popietė. Bibliotekininkės ir skaitytojai pristatė dokumentikos ir publicistikos kategorijos knygas. Pasirinkę mėgstamo autoriaus knygą, skaitėme tos knygos ištrauką, įrodinėjome, kodėl verta balsuoti už tą knygą, kuo ji įdomi. Auditorija gyvai įsijungė į pokalbį, klausinėjo apie autorius.

Visos knygos įdomios, sunku buvo apsispręsti, kuri verta Metų knygos vardo. Vis tik balsuojant daugiausiai balsų surinko Tomo Venclovos „Nelyginant šiaurė magnetą“.
 

Sausio mėnesį vyko akcijoje dalyvaujančių knygų skaitymai. Skaitėme knygų ištraukas iš dokumentikos ir publicistikos, grožinės literatūros ir poezijos knygų. Šaltą žiemos popietę šildė knygų išmintis, pokalbiai apie literatūrą ir karšta arbata. Popietę pagyvino kapelos „Diedukai“ lyrinės melodijos.

Danguolė Paliulienė,
Lietuvos aklųjų bibliotekos
Panevėžio padalinio bibliotekininkė

Programą įgyvendina