Skaitymo metai - Naujienos:Nuteistąsias pasiekė akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ rengėjų dovana

Naujienos

2020-12-10
Nuteistąsias pasiekė akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ rengėjų dovana


Panevėžio pataisos namų nuteistąsias pasiekė akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ organizatorių dovanotos knygos.

Įstaigos bibliotekos fondą papildė Metų knygų rinkimuose suaugusiųjų prozos kategorijoje pristatytas knygų penketukas: Alfonso Andriuškevičiaus „Nesufalsifikuotų dienoraščių fragmentai, 2002–2015“; Akvilės Kavaliauskaitės „Kūnai“; Herkaus Kunčiaus „Geležinė Stalino pirštinė“; Sigito Parulskio „Dvigubo dugno keleiviai; Undinės Radzevičiūtės „Grožio ir blogio biblioteka“.

Dovanotas knygas moterys labai vertina ir džiaugiasi jomis. Pasipildęs bibliotekos fondas nuteistosioms leis greičiau sulaukti savo eilės paskaityti akcijoje dalyvaujančias knygas ir už jas balsuoti. Nuteistosios Metų knygos rinkimų akcijoje dalyvauja nuo 2016 metų.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad jau ne vienerius metus akcijos rengėjai – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija – dovanodami knygas praturtina mūsų biblioteką. „Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį.“ (V. M. Tekerėjus)

Panevėžio pataisos namų informacija

Programą įgyvendina