Skaitymo metai - Naujienos:Literatūros festivalis visai šeimai „Vaikų knygų sala“

Naujienos

2023-11-03
Literatūros festivalis visai šeimai „Vaikų knygų sala“


Literatūros festivalis „Vaikų knygų sala“ kartu su Vilniumi švenčia gimtadienį ir visus festivalio lankytojus kviečia ieškoti miesto atgarsių, simbolių bei patirčių vaikų literatūroje.

Lapkričio 18–19 d. Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius) jūsų lauks daugiau nei 40 renginių, kuriuose dalyvaus lietuvių ir užsienio kūrėjai.

Festivalyje vyks teatralizuoti Linos Mickutės ir Ievos Babilaitės „Pasaka apie paskutinį Lietuvos princą“ ir Vaivos Rykštaitės ir Patricijos Bliuj–Stodulskos  „Baisiau už tarakoną“ knygų pristatymai, improvizacijų dueto „Teptukas ir liežuvis“ gyvo piešimo ir istorijos apie miestą kūrimo pasirodymai, „Teatro P“ poetinis vyksmas „Vakaras D“ pagal Sigito Gedos ir Anzelmo Matučo kūrybą, garsiniai skaitymai mažiesiems, kūrybinės dirbtuvės ir kt.

Į susitikimus kvies rašytojai Tomas Dirgėla, Evelina Daciūtė, Anti Saar (Estija), Luīze Pastore (Latvija), iliustruotojos Greta Alice, Kornelija Žalpytė, Dominika Czerniak-Chojnacka (Lenkija), Ulla Saar (Estija).

Pačių mažiausių festivalio lankytojų lauks atradimų erdvė „Knygų startas“, aktorės Indrės Storpirštienės pasakojimas pagal Tinos Oziewicz knygą „Ką veikia jausmai“, Indrės Pliuškytės-Zalieckienės užsiėmimas pagal knygą „Kapt kapt kapt mieste“, o tėčius įtrauks aktorės ir teatro edukatorės Kristinos Savickytės užsiėmimas tėčiams su mažyliais „Tėčų sekmadienis“.

Festivalio metu vyks vaikų ir paauglių knygų mugė, kurioje lankytojai galės įsigyti naujausių ir jau pamėgtų knygų.

Išsamią festivalio programą  ir daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.vaikuknygusala.lt

Festivalį organizuoja Mokyklų tobulinimo centro programa „Vaikų žemė“.

Programą įgyvendina