Skaitymo metai - Naujienos:„Knygų startas“ kviečia susitikti „Sostinės dienose“

Naujienos

2022-08-26
„Knygų startas“ kviečia susitikti „Sostinės dienose“


Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia tėvelius su mažamečiais vaikais rugsėjo 2–4 dienomis apsilankyti „Knygų aikštėje“ įsikūrusiame „Knygų starto“ stende. Čia galėsite pabendrauti su vaikų literatūros specialistais, daugiau sužinoti apie ankstyvojo skaitymo naudą ir gauti knygų rekomendacijų.

Lauksime jūsų „Knygų aikštės“ paviljone, įsikūrusiame prie Katedros:

  • Rugsėjo 2 d. 11.00–20.00 val.
  • Rugsėjo 3 d. 10.00–20.00 val. (nuo 10.00 iki 14.00 val. stende bus galima pasikonsultuoti su vaikų literatūros specialiste Egle Baliutavičiūte)
  • Rugsėjo 4 d. 10.00–18.00 val.

„Knygų startas“ – tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas, kurio metu naujagimiams ir jų tėveliams dovanojamas ankstyvojo skaitymo skatinimo lauknešėlis. Pagrindinis jo tikslas – užauginti Lietuvoje pirmą kartą vaikų, kurių skaitymo patirtis prasideda nuo pat pirmų dienų, kartu skatinant skaitymą šeimoje ir padedant jauniems tėvams įsisąmoninti ankstyvojo skaitymo svarbą ir suteikiant jiems reikalingų priemonių ir žinių. Projektas yra Skaitymo skatinimo programos, kurią finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, dalis.

Programą įgyvendina