Kelintais metais vyko pirmoji akcija „Metų knygos rinkimai“, kur skelbiami rinkimų rezultatai, kur dar, be bibliotekos, pristatomos knygos?
Į visus klausimus šeštokai žinojo atsakymus. Taip pat džiugu, kad paklausus, kokį daiktą pasiimtų į negyvenamą salą, dauguma atsakė – knygą. Reiškia, vaikams reikia knygų, ir Metų knygos rinkimai tikrai skatina skaityti.
Žiežmarių gimnazijos šeštokai su mokytoja Renata Kisnieriene pristatė paauglių knygas: Kamilė –Kotrynos Zylės „Sukeistas“, Paulina – Vytauto V. Landsbergio „Žalčių karalienė“; Giedrius pristatė Tomo Dirgėlos knygą vaikams „Benas – sapnų siuvėjas“.
Bibliotekininkė Arina pristatė Ilonos Ežerinytės knygą paaugliams „Skiriama Rivai“ ir supažindino su likusiomis į Metų knygos titulą pretenduojančiomis knygomis. Titas ir Gustas deklamavo eilėraščius, o pasibaigus literatūrinei pamokai visi balsavo už jiems labiausiai patikusią knygą.
Smagu, kad vaikai domisi, noriai dalyvauja knygų pristatymuose.
Arina Keturkaitė,
Kaišiadorių VB Žiežmarių padalinio vyr. bibliotekininkė
Programą įgyvendina