Skaitymo metai - Naujienos:Apdovanoti trečiojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojai

Naujienos

2016-04-26
Apdovanoti trečiojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojai

Balandžio 23-ąją – Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną, Naisiuose buvo apdovanoti trečiojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtojai.

Pirmoji vieta skirta Ilonai Ežerinytei už pasakų knygą „Šunojaus diena“, antroji – Eglei Baliutavičiūtei už apysaką „Mano brolis, kurio man nereikėjo“, trečioji – Neringai Dangvydei už apysaką „Vaikas su žvaigžde kaktoj“, debiuto premija – Linai Darbutaitei-Kulikauskienei už eilėraščių knygą „Baltas Dangus“, premija už gražiausias iliustracijas – Virginijui Malčiui už iliustruotą pasaką „Do Do ūsai“.
 

Laureatai apdovanoti piniginėmis premijomis, kaltinėmis gandrų statulėlėmis ir diplomais. Kūrinius fondas Švieskime vaikus“ išleis serijoje „Vaikų bibliotekėlė“ ir nemokamai dalys bibliotekoms, darželiams, mokykloms, vaikų globos namams bei kitoms įstaigoms.

Nacionalinį vaikų literatūros konkursą organizuoja labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi ir Lietuvos Rašytojų sąjunga.

Programą įgyvendina