Skaitymo metai - Naujienos:Vilniaus knygų mugė 2013

Naujienos

2013-02-11
Vilniaus knygų mugė 2013


Šiemet Vilniaus knygų mugės tema – paauglių ir jaunimo literatūra. Lietuvos ir užsienio šalių šviesuoliai, rašytojai, visuomenės veikėjai ir jaunieji skaitytojai diskutuos apie tai, kas šių dienų literatūroje aktualu jaunimui.

„Norime paskatinti diskusijas apie tai, ką skaito, kaip skaito ir ar apskritai skaito šių dienų jaunimas? Ir ką jis turėtų skaityti? Ar turime gerų knygų paaugliams ir kokios jos? Tikimės, kad į debatus įsitrauks ne tik rašytojai, literatūrologai, visuomenės veikėjai, bet ir patys paaugliai“, – sakė Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ parodų grupės vadovė Milda Gembickienė.

14-oji Vilniaus knygų mugė vyks 2013 m. vasario 21-24 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Joje dalyvaus daugiau nei 260 dalyvių iš Lietuvos, Baltarusijos, Italijos, Japonijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Vokietijos. Mugė užims tris ekspozicijų sales ir jų galerijas, bei devynias konferencijų sales. Iš viso mugės programoje – daugiau kaip 300 įvairių renginių.

Kiekviena mugės diena tradiciškai turi savo pavadinimus: „Bičiulių diena“, „Ilgasis penktadienis“, „Nekasdienių pasimatymų diena“, „Šeimos diena“.

Bendra renginių programa.

Daugiau informacijos: Vilniaus knygų mugė.

Programą įgyvendina