Skaitymo metai - Naujienos:Bibliotekos kviečiamos teikti paraiškas

Naujienos

2020-10-06
Bibliotekos kviečiamos teikti paraiškas


Viešosios ir mokyklų bibliotekos, norinčios organizuoti renginius, kuriuose būtų pristatomos akcijos „Metų knygos rinkimai 2020“ knygos, kviečiamos teikti paraiškas šioms knygoms įsigyti.

Paraiška teikiama užpildžius nustatytą formą. Reikalavimai:

  • paraiškoje reikia pateikti informaciją apie planuojamas veiklas, kuriose būtų supažindinama su akcijai „Metų knygos rinkimai 2020“ pasiūlytomis knygomis, apie knygų sklaidą bendruomenėse ir kvietimą dalyvauti akcijoje;
  • planuojamos veiklos turi įvykti iki 2021 m. vasario 28 d.;
  • viena biblioteka / filialas gali teikti tik vieną paraišką, kurioje turi būti aiškiai nurodyta, kokios vienos kategorijos knygos reikalingos;
  • paraiškos apimtis iki 1 lapo (A4 formato).

Užpildytos nustatytos formos paraiškos priimamos iki 2020 m. spalio 20 d.

Paraiškos formą atsisiųti galite čia.

Priimamos tik paraiškos, pateiktos užpildžius nustatytą formą.

Paraiškas siųsti elektroniniu paštu: skaitymometai@lnb.lt arba adresu: „Metų knygos rinkimai“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, Gedimino pr. 51, 01109 Vilnius.

Metų knygos rinkimų organizatoriai atrinks geriausias paraiškas ir jas pateikusioms bibliotekoms padovanos po vienos kategorijos akcijai siūlomų knygų komplektą. Organizatoriai neprivalo komentuoti savo sprendimų dėl paraiškų, kurios nebuvo atrinktos.

Knygas laimėjusių bibliotekų sąrašas bus paskelbtas interneto svetainėje skaitymometai.lt.

Akcijos „Metų knygos rinkimai“ organizatoriai

Programą įgyvendina