Skaitymo metai - Naujienos:Bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekos kviečiamos teikti paraiškas

Naujienos

2023-02-02
Bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekos kviečiamos teikti paraiškas


Bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekos1, norinčios organizuoti renginius, kuriuose būtų pristatomos akcijoje „Metų knygos rinkimai 2022“ nominuotos knygos, kviečiamos teikti paraiškas šioms knygoms gauti.

Viena biblioteka gali teikti tik vieną paraišką. Joje turi būti aiškiai nurodyta, kurios vienos kategorijos knygos reikalingos.

Priimamos tik nustatytoje formoje užpildytos paraiškos.

Paraiškos formą atsisiųsti galite čia.

Akcijos rengėjai prašo paraiškoje ne tik apibūdinti numatomas organizuoti Metų knygos rinkimams skirtas veiklas, bet ir pateikti daugiau informacijos apie ankstesnių metų veiklų viešinimą, apskritai apie mokykloje vykdomas skaitymo skatinimo veiklas.

Užpildytos nustatytos formos paraiškos priimamos iki 2023 m. vasario 15 d.

Paraiškas siųsti elektroniniu paštu skaitymometai@lnb.lt arba adresu: Akcijai „Metų knygos rinkimai“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, Gedimino pr. 51, 01109 Vilnius.

Akcijos „Metų knygos rinkimai“ organizatoriai atrinks geriausias paraiškas ir jas pateikusioms mokyklų bibliotekoms padovanos po vienos kategorijos akcijai siūlomų knygų komplektą. Organizatoriai neprivalo komentuoti savo sprendimų dėl paraiškų, kurios nebuvo atrinktos.

Knygas laimėjusių mokyklų bibliotekų sąrašas bus paskelbtas interneto svetainėje skaitymometai.lnb.lt


1 Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos sprendimu teikti paraiškas kviečiamos tik bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekos.

Akcijos „Metų knygos rinkimai“ organizatoriai

Programą įgyvendina