Skaitymo metai - Susitikimas Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje

Susitikimas Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje

2024-04-18

Balandžio 17 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko susitikimas su vaikų ir jaunimo rašytoju, nacionaliniu skaitymo ambasadoriumi Justinu Žilinsku. Renginyje dalyvavo šeštų klasių mokiniai ir juos atlydėję mokytojai.

J. Žilinskas vaikams gerai pažįstamas. Autorius yra išleidęs dešimtį grožinės literatūros knygų, kurių daugelis skirtos vaikams ir jaunimui. Knygos ne kartą nominuotos svarbiausiems šalies literatūros apdovanojimams, pelnė geriausių metų knygų premijas. Rašytojas jau ilgą laiką aktyviai dalyvauja įvairiose skaitymo skatinimo veiklose, siekia plačiai skleisti žinią apie skaitymo svarbą ir naudą.

Mokiniai įsijautę klausėsi pašnekovo pasakojimų, atsakinėjo į klausimus. Pasibaigus susitikimui rašytojas dalijo knygų skirtukus, fotografavosi asmenukėms ir šiltai bei su humoru bendravo su jaunaisiais skaitytojais.

Renginį organizavo Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka.

„Susitikimas su rašytoju yra išskirtinė patirtis, kurioje skaitytojai gali tiesiogiai bendrauti su savo mėgstamu autoriumi, – po pokalbio su Justinu Žilinsku sakė progimnazijos bibliotekininkė Merine Pushklevichienė. – Tai daugiau nei tik pasakymas „Labas“ ir autografas knygoje. Tai galimybė išgirsti autoriaus istorijas, išsiaiškinti, ką reiškia būti rašytoju, sužinoti, ką jam reiškia jo skaitytojai. Tai ne tik galimybė sužinoti daugiau apie rašytojo kūrybą, bet ir puiki proga pamatyti, kaip rašytojas bendrauja su savo skaitytojais, kuria ryšį ir dalinasi kūrybine patirtimi.“

Daugiau apie susitikimą skaitykite čia.

Projektą įgyvendina

Siekdami užtikrinti efektyvų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika