Skaitymo metai - Naujienos:Geriausių 2020-ųjų knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimai – netrukus

Naujienos

2021-05-03
Geriausių 2020-ųjų knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimai – netrukus


Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, kasmet teikiantis premijas už geriausias knygas vaikams ir paaugliams bei vaikų literatūros tyrimus ir sklaidą, gegužės 7 d. 12 val. paskelbs 2020 m. premijų nominantų sąašą.

Taip norima atkreipti dėmesį į pačias vertingiausias metų knygas bei padėti skaitytojams nepasiklysti jų gausybėje. Skelbiami geriausiųjų sąrašai gali tapti kelrodžiu ieškantiems gerų ir specialistų pripažintų knygų vaikams ir paaugliams.

Premijos (iš viso aštuonios) kasmet teikiamos geriausių ir reikšmingiausių vaikų ir paauglių knygų rašytojams, iliustruotojams, vertėjams. Viena premija skiriama ir už vaikų literatūros tyrimus ar aktyvų skaitymo skatinimą. Daugiau apie premijas skaitykite čia: Geriausių metų knygų vaikams ir paaugliams premijos.

Premijų laureatai paaiškės gegužės pabaigoje per iškilmingą ceremoniją Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje. IBBY Lietuvos skyriaus geriausių metų knygų apdovanojimai bus teikiami dvidešimt devintą kartą.

Nominantus paskelbs IBBY Lietuvos skyriaus pirmininkė Inga Mitunevičiūtė.

Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti IBBY Lietuvos skyriaus ir Nacionalinės bibliotekos „Facebook“ paskyrose, taip pat „Youtube“ kanale.

Daugiau informacijos „Facebook“ paskyroje.
 

Programą įgyvendina