Skaitymo metai - Naujienos:Mano ir tėčio mėgstamiausia knyga

Naujienos

2022-05-13
Mano ir tėčio mėgstamiausia knyga


Birželio 5 d. Lietuvoje minėsime Tėčio dieną. Jai artėjant, Nacionalinė biblioteka ieško iniciatyvių tėčių ir jų atžalų bei kviečia prisijungti prie skaitymo skatinimo akcijos „Tėčiai skaito vaikams“.

Žinome, kad skaitymo ritualai namuose ypač svarbūs – jie ne tik suartina šeimos narius, bet ir leidžia mėgautis pasakojimo malonumu bei tėvų ir vaikų draugija. Pažįstate tėtį, mielai skaitantį savo vaikams? Paraginkite dalyvauti konkurse!

Vaikus ir tėčius kviečiame išsirinkti mėgstamą knygą, perskaityti ir trumpai, keliais sakiniais papasakoti, kodėl ji pati nuostabiausia. Galbūt sudomino fantastiškas siužetas ar mistiniai superherojai? O gal patiko iliustracijos? Prajuokino? O gal sugraudino ir verčia susimąstyti? Pasidalinkite įspūdžiais su mumis, įvardinkite, kokiems vaikams siūlytumėte ją perskaityti, kodėl būtent šis kūrinys jums atrodo vertingas. Akcijos rengėjai jūsų rekomendacija pasidalins su kitais. Kūrybiškiausių rekomendacijų autorius apdovanosime.

Kviečiame pildyti konkurso formą iki birželio 5 d. čia.

Savo ir kitų skaitytojų rekomendacijų ieškokite akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, kviečiame sekti naujienas.

Įdomiausios rekomendacijos autoriai bus paskelbti po Tėčio dienos.

Programą įgyvendina