Skaitymo metai - Naujienos:Antrą kartą kviečia literatūros festivalis „Open books“

Naujienos

2020-10-07
Antrą kartą kviečia literatūros festivalis „Open books“


2020 m. spalio 10 d. vyks vienos dienos literatūros festivalis „Open Books“ („Atviros knygos”). Antrą kartą rengiamo festivalio tikslas – apžvelgti pastaraisiais metais išleistus arba dar planuojamus išleisti lietuvių autorių kūrinius, susitikti su žymiausiais užsienio ir lietuvių meno kūrėjais bei kritikais, diskutuoti aktualiausiomis šių dienų temomis.

Nuo 2019 m. organizuojamo festivalio „Open Books“ formatas apima tik naujai lietuvių kalba išleistų kūrinių ir jų autorių pristatymą bei orientuojamas į tuos, kurie ieško patikimų rekomendacijų ką skaityti.

Festivalio sumanytojai ir organizatoriai kelia sau tikslą tapti literatūriniu GPS arba, kitaip tariant, padėti atrasti dėmesio vertus kūrinius, turėti galimybę susitikti, susipažinti su jų autoriais.

Mintis kurti literatūrai dedikuotą šventę kilo bendraminčiams Ignui Staškevičiui, Mykolui Katkui, Gintautui Bartkui, Šarūnui Skyriui, Violetai Jurgaitienei ir Gintarui Steponui Vyšniauskui, kurie ne tik patys nuolat domisi ir skaito, bet ir dažnai sulaukia prašymų rekomenduoti, kurioms knygoms verta skirti laiko.

Vienos dienos festivalis „Open Books“ 2020 m. vyks spalio 10 d., Vilniuje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Arsenalo g. 3 A.

Festivalio programą, autorių galeriją ir daugiau informacijos rasite svetainėje www.openbooks.lt.

Programą įgyvendina