Skaitymo metai - Tėčiai skaito vaikams

Tėčiai skaito vaikams


Sostinės dienose vyko renginys „Tėčiai skaito vaikams“

2021-09-09

Rugsėjo 3 d. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kvietė mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius dalyvauti renginyje „Tėčiai skaito vaikams“. Knygas mažiesiems skaitė žinomi kultūros atstovai – rašytojas Dainius Gintalas ir aktorius Paulius Tamolė.

  Akcija „Tėčiai skaito vaikams“

2020-12-21

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kvietė mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius, šalies bibliotekas ir visus besidominčius literatūra dalyvauti nuotoliniame renginyje „Tėčiai skaito vaikams“. Žiemiškas pasakas skaitė žinomi tėčiai, rašytojai Kęstutis Kasparavičius ir Marius Marcinkevičius.

  Vilniaus knygų mugėje tėčiai skaitė vaikams

2020-02-25

2020 m. vasario 23 d. Vilniaus knygų mugėje vyko pirmasis šiemet akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ renginys. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento organizuojama akcija yra skirta aktualinti tai, apie ką vis kalba vaikų švietimo ir skaitymo skatinimo specialistai – net patiems mažiausiems vaikams skaityti itin svarbu, nes skaitymas yra ne tik būdas bendrauti, bet ir mokyti vaikus kalbos, pamėgti knygą ir pažinti pasaulį.

  Laikas knygas įduoti tėčiams

2019-05-30

2019 m. gegužės 30 d. prie akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ prisijungė apskričių, rajonų savivaldybių viešosios bibliotekos ir jų filialai: kvietė vaikams skaityti šalyje ar savame krašte garsius tėčius – rašytojus, aktorius, dainininkus, fotografus, laidų vedėjus, merus, savivaldybių administracijų, kultūros centrų bei muziejų direktorius ir kt. Iš viso tą dieną surengta daugiau kaip 50 susitikimų su tėčiais ir seneliais.

Programą įgyvendina