Skaitymo metai - Pasakojame istorijas

Pasakojame istorijas


Bibliotekininkai kviečiami į mokymus „Pasakojame istorijas 2021“

2021-06-01

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu kviečia bibliotekininkus registruotis ir dalyvauti virtualiuose mokymuose „Pasakojame istorijas 2021“.

Tai Skaitymo skatinimo programos priemonė, padedanti tobulinti bibliotekininkų, rengiančių edukacines programas vaikams, kvalifikaciją. Mokymai vyks birželio 16–17 d. nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą.

  Istorijų pasakojimo dirbtuvės „Pasakojame istorijas“

2020-06-25

2020 m. birželio 22–23 dienomis Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas Lietuvos bibliotekininkams organizavo pasakojimo meno dirbtuves „Pasakojame istorijas“. Tai Skaitymo skatinimo programos priemonė, kuria siekiama tobulinti bibliotekininkų, rengiančių edukacines programas vaikams, kvalifikaciją.

  Seminaras „Pasakojame istorijas“

2019-05-30

Istorijų pasakojimas (angl. Storytelling) yra populiarus darbo su auditorija metodas, kai įtaigiai ir vaizdžiai pasakojamos istorijos, norint pasiekti didesnį klausytojų susidomėjimą ir padidinti jų įsitraukimą į patį pasakojimą. Seminare su vaikais dirbantys bibliotekininkai susipažino su tokio metodo galimybėmis ir, vadovaujami lektorės šiuolaikinės Lietuvos pasakotojos Mildos Varnauskaitės, praktiškai išmėgino savyje pažadinti tikrus istorijų pasakotojus.

Programą įgyvendina