Skaitymo metai - Iniciatyva „Tėčiai skaito vaikams“ – skaitykloje „Vilnius skaito“

Iniciatyva „Tėčiai skaito vaikams“ – skaitykloje „Vilnius skaito“

2023-06-08

Birželio 7 d. startavo šeštasis vasaros skaityklos „Vilnius skaito“ sezonas Lukiškių aikštėje. Skaityklos atidarymo metu pristatyta iniciatyvos „Tėčiai skaito vaikams“ knygų lentyna.

Šią lentyną sudarė ir pristatė vaikų literatūros ekspertė Eglė Baliutavičiūtė, kuri su rašytoju, „Metų knygos rinkimai 2022“ nugalėtoju Justinu Žilinsku diskutavo apie skaitymo naudą kartu su tėčiu. Lentynoje „Tėčiai skaito vaikams“ galima rasti pačias naujausias knygas, skirtas įvairaus amžiaus auditorijai, tarp kurių yra ir paveikslėlių knygų patiems mažiausiems bei grožinės literatūros vyresniems.

Skaitymo skatinimo programos iniciatyva „Tėčiai skaito vaikams“ siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą, kartu atrandant ir gilinantis į knygų pasaulį.

„Tėčiai skaito vaikams“ yra Skaitymo skatinimo programos, kurią įgyvendina Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, dalis.

 

 

 

Programą įgyvendina