Skaitymo metai - Naujienos:Kvietimas dalyvauti nuotolinėje akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“

Naujienos

2020-12-17
Kvietimas dalyvauti nuotolinėje akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“


Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka organizuoja Skaitymo skatinimo programos akciją „Tėčiai skaito vaikams“ ir kviečia visus prisijungti.

Šiuo projektu siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius leisti prasmingą laiką su vaikais, kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą ir atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą.

Akcija vyks visą gruodį. Lietuvos bibliotekos kviečiamos jungtis prie šios reikšmingos akcijos ir organizuoti savo nuotolinius skaitymus.

Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kviečia mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius, šalies bibliotekas ir visus besidominčius literatūra gruodžio 18 d. 18 val. dalyvauti nuotoliniame renginyje „Tėčiai skaito vaikams“. Žiemiškas pasakas skaitys žinomi tėčiai, rašytojai – Kęstutis Kasparavičius skaitys savo naujausią knygą „Kalėdos! Kalėdos!“, o Marius Marcinkevičius – knygą „Sivužas“. Po skaitymų bus galimybė užduoti klausimus rašytojams ir išgirsti atsakymus apie pasakų kūrimo užkulisius ar personažų atsiradimų istorijas.

Renginys vyks ZOOM platformoje: https://us02web.zoom.us/j/89701218425?fbclid=IwAR25hPgpZ0cnYoN0wMbJghnhNHj5qOgh76h5AEPgHdwW0_qAhKyaPb5wvcw#success

Trukmė 1 val. 15 min.

Daugiau informacijos apie projektą „Tėčiai skaito vaikams“ rasite feisbuko paskyroje. Jeigu dalinsitės akcijos renginiu socialiniuose tinkluose, nepamirškite grotažymės #TėčiaiSkaitoVaikams, taip bus galima stebėti visus dalyvius ir jų veiklą.

Renginio draugai Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius ir literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams „Vaikų žemė“.

Programą įgyvendina