Skaitymo metai - Naujienos:Vaikai renka Metų knygą

Naujienos

2017-02-02
Vaikai renka Metų knygą


Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje „Ateities“ progimnazijos 5B ir 2A klasių moksleiviams vyko Aido Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“ pristatymas. Tai pirmoji Klaipėdoje gyvenančio autoriaus knyga vaikams.

Progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Regina Kasparavičienė, pristačiusi  „Akmenukų pasakas, detaliai aptarė pasakas „Grybo kojinė“, „Paprastas akmenukas“, „Vakaras“ ir „Autobuso ašara“. Susirinkusiesiems priminė autoriaus pasakytus žodžius, kad pasakas jam pašnibždėjo patys akmenukai, tad reikia išmokti jų klausytis.

Mokytoja taip pat pristatė rašytojo A. Jurašiaus interneto svetainę, į kurią vaikai gali siųsti savo sukurtas akmenukų istorijas.

Renginio metu penktokai pristatė savo sukurtas ir iliustruotas akmenukų istorijas. Technologijų mokytoja Jolanta Vaičikauskienė pakvietė antrokus iš Baltijos jūros akmenukų sukurti paukštelį. Visi kibo į darbą – spalvino, piešė, klijavo.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė pakvietė vaikus dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai 2016“ ir balsuoti už labiausiai patikusią knygą. Visi buvo apdovanoti knygų skirtukais, supažindinančiais su knygų vaikams penketuku ir  informacija kaip balsuoti už labiausiai patikusią knygą.

Susitikimo metu veikė 5B klasės mokinių piešinių ir dekoruotų akmenukų paroda „Akmenukai pasakoja...“
 
  
 
 Rūta Savickienė
,
 
Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos
 
Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Programą įgyvendina