Skaitymo metai - Naujienos:Išrinkome metų knygą vaikams

Naujienos

2019-02-18
Išrinkome metų knygą vaikams


Metų knyga vaikams Kupiškio viešosios bibliotekos Lankytojų aptarnavimo skyriaus Vaikų erdvėje išrinkta Jurgos Vilės ir Linos Itagaki komiksų knyga „Sibiro haiku“. Manome, kad vaikų širdelėse atgarsį surado autorių jautriai papasakota skaudi Algiuko istorija.

Bibliotekininkės A. Kiaušienė ir L. Kliopkinienė jau 2018 m. gruodžio mėnesį pradėjo pristatinėti vaikų knygų penketuką Kupiškio P. Matulionio Kupos pradinio ugdymo skyriaus 3–4 klasių mokinukams.

Kartu su vaikais ir mokytojomis nutarėme, kad būtinai turime dalyvauti šioje Metų knygų rinkimų akcijoje. Juk mes taip pat mėgstame skaityti knygas ir galime pareikšti savo nuomonę.

Vaikai atidžiai stebėjo knygų pristatymus, kiekvienas išsirinko labiausiai patikusią ir kartu su mokytojomis aktyviai dalyvavo balsavime, kuris vyko klasėse ir Vaikų erdvėje pastatytoje „balsadėžėje“, kad visi apsilankę galėtų išreikšti savo nuomonę.

Vaikų knygų penketuką taip pat pristatėme Kupiškio rajono Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos 3–4 klasių mokiniams. Su paauglių knygų penketuku apsilankėme Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje.

Dabar kartu su vaikais nekantriai laukiame Knygų mugės, spėliojame – kokia gi knyga bus išrinkta, ir, tikimės, kad tai bus ta, kurią pasirinkome mes: Jurgos Vilės ir Linos Itagaki „Sibiro haiku“!

Laimutė Kliopkinienė,
Kupiškio viešosios bibliotekos
Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Programą įgyvendina