Skaitymo metai - Naujienos:Baisiai linksmas susitikimas su poete, dramaturge, aktore Daiva Čepauskaite

Naujienos

2018-12-03
Baisiai linksmas susitikimas su poete, dramaturge, aktore Daiva Čepauskaite


Dar spalio pradžioje Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kulvos filialas teikė paraišką akcijos „Metų knygos rinkimai“ vaikų kategorijos knygų penketukui gauti.

Ir labai džiugu, kad akcijos organizatoriai, įvertinę paraišką, skyrė ne tik knygų vaikams penketuką, bet ir padovanojo dovaną – susitikimą su vienos iš renkamų knygų – „Baisiai gražūs eilėraščiai“ – autore Daiva Čepauskaite.

Lapkričio 28 d. į biblioteką susitikti su D. Čepauskaite sugužėjo didelis būrys skaitytojų: Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos moksleiviai, pedagogai ir kiti skaitytojai. 

„Baisiai gražūs eilėraščiai“ – pirmoji poetės D. Čepauskaitės knyga vaikams, kurioje, kaip ir mažųjų gyvenimuose, yra visko – juokų, siaubo šiurpuliukų, klaustukų, išdaigų, draugystės džiaugsmų, mamos meilės ir kitų baisiai gražių dalykų.

Nuo pat susitikimo  pradžios tarp vaikų ir poetės užsimezgė betarpiškas bendravimas.Vaikai labai susidomėję klausėsi poetės skaitomų eilėraščių, o taip pat uždavė daug įvairių klausimų. Vieniems labai rūpėjo sužinoti, kodėl poetė studijavo mediciną, įgijo gydytojos specialybę, o tapo poete. Kiti klausė kaip tapti poete, kokio amžiaus pradėjo kurti eiles ir dar daug įvairių klausimų, į kuriuos poetė vos spėjo atsakinėti.
 


Daugelis vaikų jau buvo ne tik perskaitę D. Čepauskaitės knygą „Baisiai gražūs eilėraščiai“, bet ir išmokę eilėraščių, kuriuos ir padeklamavo.

Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų veiduose viso susitikimo su poete D. Čepauskaite metu švytėjo šypsenos.

Dėkojame už šią nuostabią dovaną akcijos „Metų knygos rinkimai“ organizatoriams, o poetei D. Čepauskaitei linkime ir toliau kurti baisiai gražius eilėraščius.

Vita Radionovienė,
Jonavos r. sav. viešosios bibliotekos
Kulvos filialo vyresn. bibliotekininkė 

Programą įgyvendina