Skaitymo metai - „Aido“ filiale svečiavosi rašytojas Justinas Žilinskas

„Aido“ filiale svečiavosi rašytojas Justinas Žilinskas

2024-03-27

Kovo 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale svečiavosi rašytojas, nacionalinis skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas.

J. Žilinskas atsakinėjo į vaikų klausimus, papasakojo, kurios knygos yra mėgstamiausios, pats teiravosi moksleivių, kaip jie mano, kodėl gerai ar blogai būti rašytoju, o atsakydamas į klausimą, iš kur tiek daug vaizduotės, vaikams parodė, kaip, pasitelkus fantaziją, tušinukas gali tapti bet kuo – pradedant pailgu lapu ir baigiant suši lazdelėmis. Taip pat knygų autorius kartu su vaikais improvizuotai kūrė eilėraščius su moksleivių sugalvotais žodžiais – pirmosios eilės buvo siejamos su artėjančiomis Velykomis, o vaikams išdrąsėjus gimė eilėraštis.

Pasibaigus edukacijai rašytojas dalino autografus, fotografavosi asmenukėms ir šiltai bei su humoru bendravo su jaunaisiais skaitytojais. Moksleiviams paliko didelį įspūdį šis įdomus ir šiltas susitikimas.

Daugiau apie susitikimą skaitykite čia.

Projektą įgyvendina

Siekdami užtikrinti efektyvų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika