Skaitymo metai - Nacionalinio skaitymo ambasadoriaus Justino Žilinsko susitikimai mokyklose, bibliotekose

Nacionalinio skaitymo ambasadoriaus Justino Žilinsko susitikimai mokyklose, bibliotekose


Justinas Žilinskas lankėsi Merkinės Vinco Krėvės gimnazijoje

2024-06-13

2024 m. gegužės 11 d. nacionalinis skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas lankėsi Merkinės Vinco Krėvės gimnazijoje ir susitiko su septintų ir dešimtų klasių mokiniais.


Susitikimas Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje

2024-04-18

Balandžio 17 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko susitikimas su vaikų ir jaunimo rašytoju, nacionaliniu skaitymo ambasadoriumi Justinu Žilinsku. Renginyje dalyvavo šeštų klasių mokiniai ir juos atlydėję mokytojai.


„Aido“ filiale svečiavosi rašytojas Justinas Žilinskas

2024-03-27

Kovo 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale svečiavosi rašytojas, nacionalinis skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas. Rašytojas dalino autografus, fotografavosi ir šiltai bei su humoru bendravo su jaunaisiais skaitytojais. Moksleiviams paliko didelį įspūdį šis įdomus ir šiltas susitikimas.


Skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas lankėsi Vievyje

2024-02-09

2024 m. vasario 9 d. nacionalinis skaitymo ambasadorius rašytojas Justinas Žilinskas lankėsi Vievio Lazdynų Pelėdos bibliotekoje. Čia Vievio gimnazijos moksleiviams svečias skleidė žinią apie skaitymo svarbą ir naudą, pristatė knygą „Bėgliai. Jūrų keliais į Ameriką“.


Nacionalinis skaitymo ambasadorius Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje

2024-01-18

2024 m. sausio 18 d. skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas lankėsi Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia su skaitytojais kalbėjo apie kūrybą, geriausias skaitytas knygas ir fantastinę literatūrą.


Šalčininkų bibliotekoje viešėjo rašytojas Justinas Žilinskas

2023-12-15

2023 m. gruodžio 15 d. Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje viešėjo nacionalinis skaitymo ambasadorius rašytojas Justinas Žilinskas. Susitikti su svečiu atskubėjo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos ketvirtokai.


Riešės gimnazijoje – nacionalinis skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas

2023-12-10

2023 m. gruodžio 7 d. nacionalinis skaitymo ambasadorius Justinas Žilinskas lankėsi Vilniaus rajono Riešės gimnazijoje. Čia rašytojas mokiniams pasakojo apie skaitymo naudą, apie save, kūrybos procesus.

Projektą įgyvendina

Siekdami užtikrinti efektyvų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika