Skaitymo metai - Naujienos:Vilniaus knygų mugėje vyko akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ renginiai

Naujienos

2023-03-01
Vilniaus knygų mugėje vyko akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ renginiai


Vasario 24–26 d. Vilniaus knygų mugėje, jaukioje „Knygų starto“ erdvėje, vyko akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ renginiai.

Tris mugės dienas organizatoriai kvietė į skaitymo skatinimo akcijos renginius. Penktadienio popietę skaityti vaikams buvo kviečiami visi mugėje apsilankę tėčiai.

Šeštadienį ir sekmadienį „Knygų starto“ erdvėje istorijas mažiesiems skaitė du žymūs tėčiai: dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius, radijo laidų vedėjas Domantas Razauskas, pasirinkęs Astridos Lindgren kūrinį „Mes varnų saloje“, ir dainininkas ir džiazo atlikėjas Jurgis Brūzga, vaikus užbūręs Editos Lei „Miglų slėnio fėjų burtais“.

Vilniaus knygų mugėje vyko akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ renginiai. Nuotr. Arūno Sartanavičiaus ir Viktorijos Bulyginaitės

Tradicinę akciją „Tėčiai skaito vaikams“ organizuoja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas. Ja siekiama atkreipti dėmesį į ankstyvojo skaitymo naudą, paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, kartu atrandant ir gilinantis į knygų pasaulį.

Akcija „Tėčiai skaito vaikams“ yra viena iš Skaitymo skatinimo programos, kurios įgyvendinimą finansuoja Kultūros ministerija, priemonių.

Programą įgyvendina