Skaitymo metai - Naujienos:Susitikimas su knygos vaikams „Strykt pastrykt“ autoriumi Pauliumi Norvila

Naujienos

2020-01-24
Susitikimas su knygos vaikams „Strykt pastrykt“ autoriumi Pauliumi Norvila


Sausio 21 d. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Raudondvario filialas suorganizavo susitikimą su rašytoju Pauliumi Norvila.

Į susitikimą, kuris vyko Raudondvario bibliotekoje, atvyko Kauno rajono Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos pirmokai. Susitikimo metu autorius pristatė savo knygą vaikams „Strykt pastrykt“, kuri dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Tai pirmoji rašytojo knyga, skirta vaikams.

 

Pristatymo metu autorius keliavo per knygos puslapius, skaitydamas vaikams istoriją apie kiškį Steponą, kurį, apsilankius bibliotekoje, pagavo įkvėpimas parašyti knygą. Kiškiui sekėsi sunkiai, tačiau įdėjus daug darbo, turint didelio noro ir sulaukus šeimos bei bendruomenės palaikymo, jam pavyko!

Autorius, skaitydamas knygą, uždavė klausimų pirmokams, nuolat juos įtraukdamas į pasakojimą.  Mokiniai įdėmiai klausėsi istorijos, o pasibaigus pasakojimui, smalsūs vaikai aktyviai klausinėjo knygos autoriaus, domėjosi kiek laiko užtruko parašyti knygelę, klausė, ar autorius yra parašęs daugiau knygų, smalsavo, ar dar išleis knygų vaikams ir ar atvyks jas pristatyti į Raudondvario biblioteką. 

Dėkojame rašytojui Pauliui Norvilai už apsilankymą, šiltą bendravimą, įdomų pristatymą ir vaikams padovanotas knygas.

 Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Raudondvario fialialo informacija


Skaitymo skatinimo programos priemonę „Metų knygos rinkimai“ finansuoja Kultūros ministerija.

Programą įgyvendina