Skaitymo metai - Naujienos:Kvietimas pradedantiesiems vaikų knygų iliustruotojams dalyvauti šių metų tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje

Naujienos

2024-02-08
Kvietimas pradedantiesiems vaikų knygų iliustruotojams dalyvauti šių metų tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje


Lietuvos leidėjų asociacija ir Lietuvos kultūros institutas organizuoja Lietuvos literatūros ir leidybos pristatymą tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje, kuri šiais metais vyks balandžio 8–11 d. Bolonijoje (Italijoje).

Kaip ir kasmet kviečiama karjerą pradedančius vaikų knygų iliustruotojus, norinčius dalyvauti mugėje, teikti pasiūlymus.

Pasiūlymus gali teikti knygų iliustruotojai, kurių darbai dar nėra publikuoti arba yra publikuoti ne daugiau nei trijose knygose.

Iliustruotojai savo dalyvavimo pasiūlymą turi pateikti užpildę šią formą.

Ją sudaro:

 – trumpas motyvacinis laiškas ir informacija apie planuojamą veiklą ir tikslus mugėje;

– kūrybinės veiklos pristatymas (porftolio – pdf formatu arba nuoroda į interneto tinklapį).

Paraiškos formą prašoma užpildyti iki vasario 26 d.

Ekspertų komisija įvertins pateiktus pasiūlymus, o kviečiamas iliustruotojas bus informuojamas tiesiogiai. Iliustruotojas turės galimybę dalyvauti didžiausioje pasaulyje vaikų knygų mugėje Bolonijoje ir susipažinti su karščiausiomis leidybos ir iliustracijos tendencijomis, o taip pat pristatyti savo kūrybą užsienio leidybos specialistams. Lietuvos leidėjų asociacija ir Lietuvos kultūros institutas padengs kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Daugiau informacijos apie mugę: www.bolognachildrensbookfair.com

Išsamesnės informacijos teiraukitės info@lla.lt arba kotryna.pranckunaite@lithuanianculture.lt

Organizatorių informacija

Programą įgyvendina