Skaitymo metai - Naujienos:Nuotoliniai mokymai „Atpažink – pritaikyk – padėk“

Naujienos

2021-12-10
Nuotoliniai mokymai „Atpažink – pritaikyk – padėk“


Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina Skaitymo skatinimo 2019–2024 m. programą. Vienas jos tikslų – organizuoti kultūros ir švietimo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą. Todėl Nacionalinė biblioteka nuolat rengia mokymus ir seminarus specialistams, dirbantiems vaikų bei paauglių ugdymo ir skaitybos srityse.

Kviečiame dalyvauti Nacionalinės bibliotekos organizuojamame jau antrame seminare apie disleksijos sutrikimą turinčius vaikus, jį ves „Dyslexia“ centro specialioji pedagogė Reda Andriekutė. Mokymuose „Atpažink – pritaikyk – padėk“ lektorė papasakos, kaip atpažinti disleksijos sutrikimą ir kokius metodus reikėtų taikyti norint padėti tokiems vaikams.

Seminaras vyks gruodžio 10 d. 10 val.

Mokymų trukmė – 4 ak. val.

Kviečiame registruotis į mokymus „Zoom“ platformoje https://forms.gle/9Xoc5PKgbAtizmWc9.

Registracija vyksta iki gruodžio 7 d. arba kol susirinks galimas dalyvių skaičius. Maksimalus dalyvių skaičius – 25 asmenys. Mokymų dalyviai „Zoom“ platformoje turės galimybę gyvai užduoti klausimus ir pasikalbėti su lektore. Su užsiregistravusiais asmenimis susisieksime asmeniškai.

Mokymus taip pat bus galima stebėti „Youtube“ platformoje https://www.youtube.com/watch?v=r8qJ_Sq75O4.

Dalyvių pažymėjimai išduodami nebus. Atsiprašome už nepatogumus.

Skaitymo skatinimo programą koordinuoja ir įgyvendinimo stebėseną atlieka Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Pagrindiniai vykdytojai: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, savivaldybių viešosios bibliotekos, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos leidėjų asociacija ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.
 

Programą įgyvendina