Skaitymo metai - Naujienos:Vaikai renkasi draugystę

Naujienos

2019-02-01
Vaikai renkasi draugystę


Metų knygos rinkimai tapo tradiciniu renginiu, kurio metu biblioteka gauna puikią progą pasidžiaugti naujomis knygomis, o mokiniai turi galimybę supažinti su naujausiomis, vaikams skirtomis lietuvių autorių knygelėmis.

Ūdrijos biblioteka pakvietė pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus pradinių klasių mokinius dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai“. Bibliotekoje buvo organizuojami įvairūs renginiai, skirti geriausios metų knygos vaikams rinkimams.

Lapkričio mėnesį mokiniams buvo pristatyta M. Marcinkevičiaus knyga „Draugystė ant straublio galo“. Pristatymo metu vyko žaismingi garsiniai skaitymai, leidžiantys mokiniams pabūti dramblio Džeraldo ir pelytės Patricijos personažais. Vėliau vaikai iliustravo šių nuostabių draugų arbatos gėrimo ceremoniją gražioje, jaukioje aplinkoje.

Gruodžio ir sausio mėnesį mokiniai susipažino su naujomis eilėraščių knygomis vaikams. Tai buvo D. Čepauskaitės knyga „Baisiai gražūs eilėraščiai“ ir V. Palčinskaitės knyga „Eilėraščiai iš namų“. Jų pristatymui buvo surengtas meninio skaitymo konkursas „Tylus žodžių skambėjimas“ ir piešinių konkursas „Eilėraščio spalvos“. Gražiai paskaityti nežinomą eilėraštį mokėsi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti knygelėmis, o visi dalyviai saldžiais suvenyrais.

Rita Karpičienė,
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Ūdrijos filialo vyresn. bibliotekininkė

Programą įgyvendina