Skaitymo metai - Naujienos:Kviečiame į mokymus „Kaip padėti vaikui su disleksijos sutrikimu?“

Naujienos

2021-11-18
Kviečiame į mokymus „Kaip padėti vaikui su disleksijos sutrikimu?“


Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina Skaitymo skatinimo 2019–2024 m. programą. Vienas jos tikslų – organizuoti kultūros ir švietimo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą. Todėl Nacionalinė biblioteka nuolat rengia mokymus ir seminarus specialistams, dirbantiems vaikų bei paauglių ugdymo ir skaitybos srityse.

Kviečiame dalyvauti Nacionalinės bibliotekos organizuojamuose seminaruose apie disleksijos sutrikimą turinčius vaikus, kuriuos ves „Dyslexia centro“ specialistės.

Pirmas seminaras – „Kaip padėti vaikui su disleksijos sutrikimu?“ (lektorė logopedė-ekspertė Lina Narkevičienė). Lektorė papasakos, kaip dirbti su šį sutrikimą turinčiais vaikais, į ką atkreipti dėmesį, kaip organizuoti darbą klasėje ir kt.

Seminaras įvyks lapkričio 29 d. 13.30 val.

Kviečiame registruotis į mokymus „Zoom“ platformoje.

Registracija vyksta iki lapkričio 25 d. arba kol susirinks galimas dalyvių skaičius.

Maksimalus dalyvių skaičius – 25 asmenys. Mokymų dalyviai per šią platformą turės galimybę gyvai užduoti klausimus ir plačiau pasikalbėti su lektore. Su užsiregistravusiais asmenimis susisieksime atskirai.

Mokymus taip pat bus galima stebėti per „Youtube“.

Dalyvių pažymėjimai nebus išduodami. Atsiprašome už nepatogumus.

Kitas seminaras, kurį ves „Dyslexia centro“ spec. pedagogė Reda Andriekutė, numatytas gruodžio 10 d. Kviečiame sekti informaciją Nacionalinės bibliotekos puslapyje ir socialiniuose tinkluose.

Skaitymo skatinimo programą koordinuoja ir įgyvendinimo stebėseną atlieka Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Pagrindiniai vykdytojai – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, savivaldybių viešosios bibliotekos, Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos leidėjų asociacija ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.

Programą įgyvendina