Skaitymo metai - Surengti šventiniai akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ skaitymai

Surengti šventiniai akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ skaitymai

2022-12-30

Lietuvos bibliotekos ir ugdymo įstaigos buvo kviečiamos dalyvauti Skaitymo skatinimo programos akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“. Ją jau keleri metai organizuoja Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Akcijos dalyviai buvo kviečiami savo bendruomenėse visą gruodį rengti skaitymus vaikams. Šį kartą prie akcijos prisidėjo ir skaitymus rengė Kelmės rajono Žemaitės viešoji biblioteka, Panevėžio „Žemynos“ progimnazija, Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazija.

Gruodžio 20 d. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente šaunus tėtis ir aktorius Rokas Petrauskas vaikams skaitė Przemysław’o Wechterowicz’iaus ir Emilia’os Dziubak knygą „Apkabink mane“. Ji labai mėgstama ir Roko šeimoje. Šventiškai nusiteikę vaikai, išklausę istorijos, vieni kitus stipriai apkabino ir linkėjo pačių jaukiausių švenčių.

Projekto „Tėčiai skaito vaikams“ tikslas įkvėpti ir paskatinti tėčius leisti prasmingai laiką su vaikais, kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą ir atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą.

 

 

Programą įgyvendina