Skaitymo metai - Akcija „Tėčiai skaito vaikams“ kviečia rengti šventinius skaitymus!

Akcija „Tėčiai skaito vaikams“ kviečia rengti šventinius skaitymus!

2022-11-25

Lietuvos bibliotekas ir ugdymo įstaigas raginame vėl dalyvauti kelerius metus iš eilės Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamoje Skaitymo skatinimo programos akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“.

Šiuo projektu siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, o tai advento metu ypač svarbu, drauge atrasti knygos pažinimo džiaugsmą ir atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą. Skaitydami vaikams ne tik gausiname jų žodyną, bet ir stipriname emocinį intelektą, laviname bendravimo įgūdžius.

Artėjant didžiosioms šventėms svarbu puoselėti džiaugsmingą nuotaiką savo bendruomenėje. Kviečiame prisidėti prie šios reikšmingos akcijos ir visą gruodžio mėnesį rengti skaitymus vaikams savo organizacijoje.

Tėčius skatiname rinktis Kalėdų ir žiemos tematikos knygas ir jas skaitant vaikams skleisti šilumą ir artėjančių Kalėdų nuotaiką.

Dalydamiesi akcijos renginiais ar jų akimirkomis socialiniuose tinkluose, nepamirškite grotažymės #TėčiaiSkaitoVaikams. Nekantriai lauksime nuotraukų iš įvairių Lietuvos kampelių.

Nepamirškite sekti ir projekto „Tėčiai skaito vaikams“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“.

Programą įgyvendina