Skaitymo metai - Naujienos:Pradedantieji vaikų knygų iliustruotojai kviečiami dalyvauti tarptautinėje Bolonijos knygų mugėje

Naujienos

2023-01-23
Pradedantieji vaikų knygų iliustruotojai kviečiami dalyvauti tarptautinėje Bolonijos knygų mugėje


Lietuvos kultūros institutas ir Lietuvos leidėjų asociacija organizuoja Lietuvos literatūros ir leidybos pristatymą tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje, kuri šiais metais vyks kovo 6–9 d. Bolonijoje (Italijoje).

Kaip ir kasmet Lietuvos kultūros institutas kviečia karjerą pradedančius vaikų knygų iliustruotojus, norinčius dalyvauti mugėje, teikti pasiūlymus.

Pasiūlymus gali teikti knygų iliustruotojai, kurių darbai dar nėra publikuoti arba yra publikuoti ne daugiau nei trijose knygose.

Iliustruotojai turi pateikti dalyvavimo pasiūlymą, kurį sudaro:

  • trumpas motyvacinis laiškas ir informacija apie planuojamą veiklą ir tikslus mugėje;
  • kūrybinės veiklos pristatymas (darbų rinkinys pdf formatu arba nuoroda į interneto tinklapį).

Pasiūlymus kviečiama siųsti iki vasario 6 d. Lietuvos kultūros instituto projektų vadovei Rūtai Valentaitei el. paštu ruta.valentaite@lithuanianculture.lt

Ekspertų komisija įvertins pateiktus pasiūlymus, o kviečiamas iliustruotojas bus informuojamas tiesiogiai. Iliustruotojas turės galimybę dalyvauti didžiausioje pasaulyje vaikų knygų mugėje Bolonijoje ir susipažinti su karščiausiomis leidybos ir iliustracijos tendencijomis, o taip pat pristatyti savo kūrybą užsienio leidybos specialistams. Lietuvos kultūros institutas padengs kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Daugiau informacijos apie mugę: www.bolognachildrensbookfair.com

Išsamesnės informacijos teiraukitės: Rūta Valentaitė, tel. +370 659 93824 arba el. paštu ruta.valentaite@lithuanianculture.lt

Bolonijos vaikų knygų mugė – vienas pagrindinių tarptautinių renginių, skirtų vaikų literatūros leidybai ir su ja susijusioms kūrybinėms industrijoms. Į ją kasmet keturioms dienoms susirenka leidėjai, knygų autoriai ir iliustruotojai, literatūros agentai ir kt. iš viso pasaulio. Tarp analogiškų tarptautinio pobūdžio renginių Bolonijos vaikų knygų mugė yra itin vertinama dėl koncentruotos tikslinės grupės bei suteikiamų įvairių galimybių iliustratoriams, leidybos specialistams, taip pat organizacijoms ir asmenims, siekiantiems užmegzti verslo santykius bei plėtoti savo šalies kultūrą.

Lietuvos kultūros instituto informacija

Programą įgyvendina