Skaitymo metai - Naujienos:Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekas teikti paraiškas

Naujienos

2022-02-01
Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekas teikti paraiškas


Bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekos1, norinčios organizuoti renginius, kuriuose būtų pristatomos akcijoje „Metų knygos rinkimai 2021“ nominuotos knygos, kviečiamos teikti paraiškas šioms knygoms gauti.

Viena biblioteka gali teikti tik vieną paraišką. Joje turi būti aiškiai nurodyta, kurios vienos kategorijos knygos reikalingos.

Šiemet organizatoriai prašo ne tik apibūdinti numatomas organizuoti rinkimų akcijai skirtas veiklas, bet ir pateikti daugiau informacijos apie ankstesnių metų rinkimų viešinimą, apskritai apie mokykloje vykdomas skaitymo skatinimo veiklas.

Užpildytos nustatytos formos paraiškos priimamos iki 2022 m. vasario 14 d.

Paraiškos formą atsisiųsti galite čia.

Priimamos tik nustatytoje formoje užpildytos paraiškos.

Paraiškas siųsti elektroniniu paštu skaitymometai@lnb.lt arba adresu: akcija „Metų knygos rinkimai“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, Gedimino pr. 51, 01109 Vilnius.

Metų knygos rinkimų organizatoriai atrinks geriausias paraiškas ir jas pateikusioms bibliotekoms padovanos po vienos kategorijos akcijai siūlomų knygų komplektą. Organizatoriai neprivalo komentuoti savo sprendimų dėl paraiškų, kurios nebuvo atrinktos.

Knygas laimėjusių bibliotekų sąrašas bus paskelbtas interneto svetainėje skaitymometai.lt
__________________________________________

 1 Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos sprendimu šiemet teikti paraiškas kviečiamos tik bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekos.

Akcijos „Metų knygos rinkimai“ organizatoriai

Programą įgyvendina